Spotkanie z Tadeuszem Trzmielem

W dniu 11.12.2017 r. w godzinach południowych odbyło się spotkanie z Z-ca Prezydenta Miasta Krakowa Tadeuszem Trzmielem na temat strategii rozwoju Krakowa. Na wniosek Polskiego Klubu Ekologicznego Odział Kraków za swoje zasługi na rzecz miasta i działalność w ruchu ekologicznym Prezydent Jacek Majchrowski odznaczył medalem Honoris Gratia:
1) Prof. Barbarę Bartkowicz z Politechniki Krakowskiej. Profesor jest znakomitym architektem i urbanistą, kieruje Towarzystwem Urbanistów Polskich w Krakowie.
2) Prof. Katarzynę Sawicka – Kapusta z Uniwersytetu Jagiellońskiego, botanik i przyrodnik.
3) Prof. Zbigniewa Myczkowski z Politechniki Krakowskiej, architekt krajobrazu, twórca koncepcji parku kulturowego Krakowie oraz członek Rady Nadzorczej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
4) Prof. Zbigniewa Mirek z PAN, przyrodnik, Wiceprzewodniczący Państwowej Rady Ochrony Przyrody.
5) Prof. Zbigniewa Witkowski z Akademii Wychowania Fizycznego, przyrodnik oraz były Główny Konserwator Przyrody.

Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta Rafa Kulczycki przedstawił strategie rozwoju miasta do roku 2030. Spotkanie z Z-ca Prezydenta Krakowa Tadeuszem Trzmielem było bardzo ciekawe i inspirujące dla aktualnej polityki miasta.
Liczni przedstawiciele PKE obecni na spotkaniu wypowiadali swoje przemyślenia prezentując stanowisko PKE wyrażając wsparcie dla strategii ekologicznej Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *